Українець Роман Яремчук знову взявся за старе в бельгійському Брюгге: що відбувається

12.07.2023 19:02

В межах підготовки до нового сезону Брюгге нападника збірної України Романа Яремчука провів вже другий контрольний поєдинок.

Цього разу суперником команди українця став нідерландський Феєнорд. Наш хлопець вийшов на заміну на 61-й хвилині разом ще з дев’ятьма партнерами у той час, коли бельгійці вже поступалися — 0:2.

Яремчук був активним, але не зміг подовжити свою гольову серію до двох поєдинків. Нагадаємо, до попередньої гри Роман не забивав дуже тривалий термін...

Не забили й його партнери і зустріч закінчилася з рахунком, який було встановлено ще до перерви.

Наступний контрольний матч команда українця планує провести вже 15 липня проти також представника нідерландської Ередівізії «Гол Ехед Іглз».