Україна познущалась над збірною Анголи: результат матчу другого туру чемпіонату світу з футзалу

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
136
1 голос
Футзалісти збірної України. Фото: Getty Images
У середу, 18 вересня, відбувся поєдинок другого туру фінальної частини чемпіонату світу 2024 року з футзалу, у якому зустрічались збірні Анголи та України.

Підопічні Олександра Косенка одразу почали намагатись відіграти негативний баланс у різниці забитих та пропущених м’ячів, який утворився після програшу збірній Аргентини в першому турі (1:7).

Певний час ангольцям вдавалось триматись, але на сьомій хвилині, з реалізованого пенальті, почався розгром. У підсумку - 7:2 на користь України.

Таджикистан

Чемпіонат світу з футзалу. Груповий етап, другий тур

Ангола – Україна – 2:7

Голи: Да Сілва 17', Ведо 40' - Жук 7' (П), Корсун 13', 16', Мельник 26', Зварич 28', Чернявский 32', Швед 40'.

👉Відео голів матчу доступне ТУТ👈

• В 1/8 фіналу турніру вийдуть переможці та другі місця груп, а також чотири найкращі з шести третіх місць;
  • Збірна України вшосте в історії грає на футзальному ЧС. Найкращий результат «синьо-жовтих» – четверте місце на дебютному для нашої команди турнірі 1996 року. На Мундіалях 2004-го та 2008-го років українська збірна зупинялася у 2-му груповому раунді (топ-8), 2012-го – дійшла до чвертьфіналу, а 2016-го – вилетіла в 1/8 фіналу.