Україна не пройшла у фінал юнацького Євро-2024: підопічних Михайленка вибив капітан збірної Франції

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
521
2 голоси
Атангана разом із партнерами святкує взяття українськиї воріт. Фото: УЄФА
Збірна України зіграла півфінальний матч юнацького Євро-2024, яке цими днями відбувається у Північній Ірландії. Суперниками підопічних Дмитра Михайленка стала збірна Франції.

Кількома годинами раніше Іспанія виявилась сильнішою за Італію (0:1), тож команди визначали другого фіналіста.

З перших хвилин активнішими були «Ле блю». Французи неодноразово загрожували воротам Владислава Крапивцова, а також заробляли багато кутових.

Однак, підопічні Михайленка витримали стартовий тиск та почали загрожувати воротам французів. На 19 хвилині супермомент мав Тарас Михавко, який не зумів забити у пусті ворота. Згодом в поперечину пробивав Олексій Гусєв.

Данило Кревсун проти Валентена Атангана. Фото: УЄФА

Другий тайм також почався з шквальних атак французів. На жаль, на цей раз вони не пройшли безрезультатно. На 61 хвилині після подачі кутового забив капітан суперників Валентен Атангана.

Відео голу доступне ТУТ

Синьо-жовті притисли суперника проте, створювати багато не вдавалось. А от французи могли закривати матч. На 74 хвилині Елі Кріпі отримав м'яч від Атангана й метрів з 25 пробивав у верхній ближній кут Крапивцова. Воротар врятував свою команду.

Євро-2024 (U19), півфінал

Франція U19 – Україна U19

Голи: Атангана 61

Далі більше забити намагались саме українці, але не вбалось. Україна покинула турнір у статусі півфіналіста. Матчу за бронзові нагороди на юнацькому Євро не передбаченно.