Україна ганебно стартувала на Євро-2024: синьо-жовті «згоріли» Румунії в Мюнхені

Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
226
1 голос
Збірна України. Фото: УАФ
Матч Румунія – Україна відкривав програму четвертого ігрового дня Євро-2024. Поєдинок в Мюнхені обернувся катастрофою для команди Сергія Реброва.
  • Україна бере участь у фінальному турнірі чемпіонату Європи вчетверте поспіль (2012, 2016, 2020, 2024).
  • Востаннє Румунія перемагала Україну в серпні 2003 року (2:0).

Витримавши стартовий тиск українців в стартовий відрізок, Румунія за підтримки багатотисячної армії вболівальників почала створювати проблеми українським гравцям.

Команда Едварда Йорданеску повела в рахунку вже на 30-й хвилині, коли після помилки Андрія Луніна м'яч потрапив до Манна, а той знайшов вільного Станчу, котрий дальнім ударом відправив м'яч у ворота збірної України.

Після пропущеного голу Україна спробувала відсунути гру від власних воріт, проте надійна оборона румунів не дозволила нашим створити щось небезпечне.

По перерві румуни змогли провести другий гол, вибігши в контратаку. Коли здавалося, що вдалося відвести загрозу, Марін першим на підборі завдав неприємного удару, до якого Лунін не виявився готовим.

За декілька хвилин остаточно шанси України поховав Драгуш, який встановив підсумковий рахунок в зустрічі.

Україна могла розраховувати на гол престижу, однак Яремчук в одній з останніх атак влучив у поперечку.

Євро-2024. Група Е. 1 тур

Румунія – Україна 0:3

Голи: Станчу. 30, Марін, 53, Драгуш, 57

Попереду на Україну чекає зустріч проти Словаччини, яка сьогодні проведе свій матч проти Бельгії (19:00).