Де проходитимуть матчі УПЛ: представники УАФ офіційно відкрили всі карти

29.07.2022 12:35
Категории: Новини Топ

Робоча група Української асоціації футболу провела інспекцію стадіонів у Львові, Тернополі та Ужгороді

Стадіон Арена Львів

Представниками робочої групи з підготовки проведення чемпіонату УПЛ за дорученням президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка було проведено інспекцію стадіонів, які проходять атестацію для організації матчів чемпіонату України сезону-2022/2023.

Разом з представниками клубів, які планують використовувати ці стадіони, перші віце-президенти УАФ Олексій Михайличенко та Вадим Костюченко обговорили вимоги, які потрібно буде виконати  під час проведення матчів в умовах воєнного стану, та проінспектували спортивні арени.

«Ми оглянули стадіони у Львові – Україну, СКІФ та Арену Львів, в Ужгороді – Авангард та Минай, а в Тернополі – Міський стадіон імені Романа Шухевича. Ці арени серед інших претендують на проведення матчів УПЛ на заході нашої країни. Відповідно до цього клуби вже планують своє базування під час проведення матчів чемпіонату України.

За моєю інформацією, разом з Минаєм в Ужгороді планують грати Ворскла, Дніпро-1 та Металіст, у Львові крім місцевих команд буде базуватися Шахтар, в Ковалівці компанію місцевому Колосу складе Чорноморець.

Інші клуби ведуть перемовини як зі стадіонами, так і з місцевими військовими адміністраціями. Адже саме місцеві військові адміністрації разом з Державною службою України з надзвичайних ситуацій будуть давати дозволи на проведення матчів УПЛ в залежності від ситуації в регіоні», – розповів прес-службі УАФ перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

28 липня Виконком УАФ затвердив план-календар наступного сезону, згідно якого базовим днем 1-го туру чемпіонату України визначено 23 серпня.

Ігор Йовічевич: «Краща мотивація — коли робота дає плоди»

Лента новостей