У збірній Румунії оцінили гру України: що казали про команду Реброва

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
2574
1 голос
У збірній Румунії оцінили гру України: що казали про команду Реброва
Іонуц Бадя. Фото: Google
Попри щільний графік перед початком чемпіонату Європи, наставники національних команд не забувають слідкувати за майбутніми суперниками. Так роблять і у збірній Румунії.

Головний тренер цієї команди Едвард Йорданеску відправив на матч Німеччина – Україна свого колегу – Іонуца Бадю, якому сподобалось те, що він побачив.

Про це в стані нашого суперника не бояться говорити публічно. В ефірі Digi Sport Special Бадя так охарактеризував можливості синьо-жовтих:

«Україна – команда з дуже важливими особистостями. У мене в голові ігри з Ісландією та Боснією, де ця якість була очевидною. У матчі з Німеччиною вони використовували гібридну команду, я не бачив тих стартових гравців, яких, я впевнений, вони випустять проти Румунії. Ці гравці, які є в його розпорядженні, вище середнього рівня. Ми дивимося на Довбика, Циганкова, Мудрика. Атака України дуже хороша».

  • 14 червня – 14 липня Німеччина прийматиме Євро-2024;
  • Румунія – суперник збірної України на Євро-2024. Команди зіграють між собою у першому турі групи E 17 червня. Також у квартеті виступлять Бельгія та Словаччина;
  • У своїй історії українці та румуни провели п’ять очних зустрічей. Три гри завершились на користь України, ще дві залишились за нашими сусідами. Статистика м’ячів: 11:13 на користь Румунії.