У Швейцарії видали ще одну порцію дослідження української Прем'єр-ліги: деякі цифри вражають

28.09.2022 18:01
Категории: Новини

Автори щотижневого швейцарського журналу CIES Football Observatory Weekly Post підготували рейтинг клубів з 60 ліг світу (не враховуючи команд B) відповідно до середнього віку складів, які виступають протягом поточного або останнього завершеного сезону.

Попри те, що наймолодшою командою УПЛ є Зоря (середній вік — 24,85 років), найактивніше молодих футболістів використовують зовсім не луганці, а Рух та Шахтар. 30% загальнокомандного ігрового часу гірники відалли футболістам, чий вік не перевищуж 22 роки. А у львівського клубу цей показник узагалі захмарний — аж 45%.

У Зорі, до речі, 21,6% — це третя позиція в даній номінації. Натомість у Вереса такі гравці взагалі не виходили в матчах УПЛ, а у Ворскли цей показник мізерний — 0,7%.

Що стосується команд, які активно залучають гравців віком 30+, то тут безперечний лідер — Чорноморець. Майже половину ігрового часу (48,6%) тренери одеситів віддали ветеранам.

У Ворскли цей показник становить 40,2%, а замикає чільну трійку Металіст — 34,5%.

Найменше послугами 30-річних футболістів користуються Зоря, Олександрія, Львів та Металіст 1925. Ці команди не подолали позначки навіть у 10%.

Теги

Лента новостей