У поєдинку Зоря — Дніпро-1 все вирішилося за три хвилини

15.04.2023 16:57
Фото scdnipro1.com.ua

Центральний матч 21-го туру в УПЛ між Зорею (третє місце) та Дніпром-1 (друге) міг дати відповідь на запитання, за що луганчанам та дніпрянам доведеться поборотися на фініші сезону.

Дебют поєдинку вийшов активним з обох сторін. Вже на 7-й хвилині Герреро відкрив рахунок у матчі, однак після перегляду VAR гол було скасовано — панамський нападник опинився в невеличкому офсайді. Дніпро-1 відповів небезпечним стандартом. Після удару головою від Довбика м'яч влучив у штангу. За кілька хвилин небезпечно пробивав той самий Довбик — поряд зі стійкою. Поступово ігрова перевага перейшла до номінальних гостей. Підопічні Олександра Кучера атакували різноманітніше, швидше, намагаючись кожну свою атаку доводити до удару. Однак у перші 45 хвилин голів забито так і не було.

Другий тайм, особливо його дебют, перевернув усе з ніг на голову. Футболісти Зорі увімкнулися, не давали спокійно дихати опоненту і швидко свого досягли. На 55-й хвилині помилкою Бабенко скористався Снурніцин, який віддав пас Русину, а той потужно пробив в дев'ятку. Через три хвилини після помилки, цього разу, Рубичинського (втратив м'яч у контратаці) луганчанам на 100 відсотків вдався свій контрвипад. Результатом якого став точний удар Герреро після передачі того ж таки Русина. 2:0.

Після такого нокдауну Дніпро-1 зміг перехопити ініціативу. В бажанні дніпрянам не відмовиш, але по-справжньому до небезпечних моментів біля воріт Зорі діло практично не доходило. І лише з фінальним свистком Довбику вдалося розмочити рахунок. 2:1

Тим самим підопічні Патріка ван Леувена скоротили відставання від дніпрян до двох очок. Сам же Дніпро-1 цією поразкою скоріше за все поставив хрест на своїх амбіціях щодо боротьби за чемпіонство.