Мав шанс! У Михайла Мудрика попереду важкий матч-відповідь у півфіналі Кубку англійської ліги

09.01.2024 23:56

Український вінгер Михайло Мудрик за півгодини не зміг допомогти Челсі уникнути поразки в Кубку англійської ліги

Челсі Михайла Мудрика в першому поєдинку 1/2 фіналу Кубку англійської ліги на виїзді зустрічався з Міддлсборо. Наш співвітчизник залишився на лаві запасних зі стартовим свистком, але вийшов на поле на 63-й хвилині за рахунку 0:1 не на користь гостей.

Мудрик запам'ятався небезпечним ударом у площину воріт на 74-й хвилині, з яким впорався кіпер Міддлсборо. Втім, відігратися підопічні Маурісіо Почеттіно так і не змогли.

У підсумку, поразка з мінімальним рахунком, яку вони матимуть можливість компенсувати у матчі на домашньому Стемфорд Брідж 23 січня.

Кубок англійської ліги. 1/2 фіналу. Перший матч

Міддлсборо – Челсі – 1:0 (1:0)

Гол: Хекні (37).

Київське Динамо оголосило про проведення одразу восьми контрольних матчів: календар і суперники