У матчі Ліги конференцій Дніпро-1 не виграв у команди з Ліхтенштейну

06.10.2022 21:40

Два поспіль поєдинки Дніпра-1 проти Вадуца з Ліхтенштейну мали стати ключовими для української команди у боротьбі за вихід до плей-офф Ліги конференцій. І вже перші хвилини стали вдалими для підопічних Олександра Кучера. На 5-й хвилині швидка атака дніпрян завершилася прострільмою передачею Бузанелло та влучним ударом Довбика. 1:0. Відчувши впевненість у своїх силах, наша команда, незважаючи на ігрову перевагу, розслабилася, оскільки на 26-й хвилині не сталося б такого провалу у захисті, коли Вадуц зрівнював рахунок.

А в дебюті другого тайму українські вболівальники опинилися в шоці. Вадуц вийшов уперед. Втім самі дніпряни не впали духом, а з новими силами шукали щастя біля чужих воріт. Можливо, гольових моментів біля воріт Вадуца було не так багато, але тиск на ворота номінальних гостей зростав. І на 78-й хвилині Пихаленок таки зрівняв рахунок. Ще був час вирвати перемогу. Але рахунок залишився незмінним. 2:2.