У Києві поновили платний проїзд: у КМДА розповіли про інші новини в роботі столичного транспорту

17.05.2022 09:01
Категории: Новини

Відучора, 16 травня, у столиці України Києві відновлено оплату за проїзд у метро та наземному комунальному транспорті. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Таке рішення місто прийняло у зв’язку з тим, що у столицю повертаються містяни тому потрібно відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту. А для цього потрібно закуповувати пальне, запчастини для ремонту, сплачувати за електроенергію та платити заробітну плату працівникам транспортних підприємств. Усе це чималі кошти, яких у бюджеті немає через відсутність надходжень», — розповів Микола Поворозник.

Сплатити за поїзд пасажири можуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний додаток «Київ цифровий». Ціна на проїзд залишилася 8 грн за одноразовий проїзд.Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 6.00 до 22.00.

Рух поїздів здійснюється:

— на «червоній» лінії — від станції «Академмістечко» до станції «Лісова»;

— на «синій» лінії — від станції «Героїв Дніпра» до станції «Теремки»;

— на «зеленій» лінії — від станції «Сирець» до станції «Червоний хутір».

Працюють пересадочні вузли: «Золоті ворота» — «Театральна»; «Площа Льва Толстого» — «Палац спорту». Без зупинки поїзди слідують повз станції: «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Дніпро», «Гідропарк». Відновила роботу станція метро «Кловська».

Інтервал руху поїздів скорочено. На всіх лініях інтервал складає 5—7 хвилин у години пік, 10—15 хвилин в інший час.
Подовжено роботу наземного громадського транспорту – відсьогодні він працює з 6.00 до 22.30.

Підземні станції продовжують цілодобово приймати людей як укриття. У разі повітряної тривоги рух на відкритих ділянках призупиняється.

КП «Київпастранс» здійснює перевезення:

— на 63 автобусних маршрутах загальною кількістю 141 автобус;

— на 17 трамвайних маршрутах загальною кількістю 74 трамваї;

— на 27 тролейбусних маршрутах загальною кількістю 93 тролейбуси.

Вартість проїзду також не змінено. Інтервал руху наземного транспорту скорочено до 10—12 хвилин», — йдеться у повідомленні КМДА.

Лента новостей