У Франції в Яремчука не буде конкурентів: Круторогов оцінив претендентів на українця

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
746
1 голос
У Франції в Яремчука не буде конкурентів: Круторогов оцінив претендентів на українця
Роман Яремчук. Фото: Google
Одним з тих українців, які можуть змінити клубну прописку уже в літнє трансферне вікно є форвард Брюгге та національної збірної Роман Яремчук.

Ймовірність його переходу в один з європейських клубів для сайту «Український футбол» оцінив відомий коментатор Кирило Круторогов. На думку експерта, фаворитом в боротьбі з українця може бути французький Брест.

«У Бреста просто немає центрфорвардів! Стів Муньє, який забив 8 голів у минулому сезоні, на правах вільного агента перейшов в Аугсбург. Мартін Сатріано з чотирма забитими повернувся з оренди в Інтер. На контракті у Бреста є 20-річний Таїрі Арконт, який сам грав в оренді в Родезі з Ліги 2. І більше нікого» – пише Круторогов.

Фахівець також оцінив плюси та мінуси такого трансфера:

«Якщо Брест зацікавлений у послугах Романа, значить, він точно за них гратиме. Але ситуація схожа з Болоньєю – клуб сенсаційно вперше в історії пробився в груповий раунд Ліги чемпіонів. Але є настільки скромним, що ризикує грати в найпрестижнішому євротурнірі та одночасно боротися за збереження прописки в еліті французького футболу. Тож як для виступу в ЛЧ – хороша нагода, а от як для світлого футбольного майбутнього – все ой як складно».

  • Сезон 2023/24 Яремчук провів на правах оренди у Валенсії. За рік в Іспанії Роман провів 29 матчів, на його рахунку чотири голи;
  • Контракт Яремчука з Брюгге дійсний до 30 червня 2026 року. Transfermark оцінює гравця в три з половиною мільйони євро.