У Дніпрі-1 очікують на важке протистояння з Вадуцем: ніякої зневаги до команди з Ліхтенштейна

06.10.2022 18:01
Категории: Новини

Напередодні сьогоднішньої гри Ліги конференцій Дніпро-1 — Вадуц відбулася передматчева пресконференція, в якій взяли участь тренер українського клубу Валерій Городов та півзахисник Руслан Бабенко. Саме до футболіста журналісти поставили свої запитання першим.

— Якою мірою допомогла команді перемога над Аполлоном?

— Це була перша, історична перемога у єврокубках. Вона, звісно підняла нам і моральний дух, і ми повірили у себе. Маю надію на те, що ми і завтра зуміємо досягти позитивного для себе результату.

— Наскільки ви добре вивчили Вадуц?

— Це дуже бойова команда. Суперник непростий, адже у кваліфікації Вадуц пройшов і австрійський Рапід, і хорошого суперника із Туреччини. У них є дуже добрі два центральних півзахисники. Це для нас буде дуже важкий матч, але ми розраховуємо на те, що зуміємо взяти три очки.

— Чи вважаєте, що зараз переживаєте нове футбольне життя?

— Так, можливо, нині — найкращий етап моєї кар’єри. Зараз граю у команді з мого рідного міста. Стараюся насолоджуватися грою і кожним тренуванням. Сподіваюся, що так буде і далі.

— Чи замислюються у команді вже про вихід з групи?

— Так, звичайно, ми десь це тримаємо у голові, але для нас найважливіша завжди найблжича гра, і не важливо де саме — в єврокубках чи у чемпіонаті.

Потім слово взяв тренер Валерій Городов.

— Вадуц — старожил у єврокубках. Вони кожного року грають у євротурнірах. Те, що вони пройшли такі команди, як Коньяспор і Рапід, говорить багато про що. Це амбітна, добротна, кваліфікована команда і нам буде завтра складно. Але ми йдемо крок за кроком, і кожна гра для нас є досвідом. Сподіваюся, що завтра у нас буде гарний настрій.

— В якому стані команда і чи є ті, хто не зуміє завтра зіграти?

— Так, у деяких гравців є пошкодження, але остаточно все вирішуватимемо в день матчу.

Лента новостей