У Департаменті освіти та науки Києва розповіли, яким чином батьки столичних школярів обиратимуть форму навчання для своїх дітей

11.08.2022 09:01
Категории: Новини

Батьки столичних школярів можуть обрати форму навчання своїх дітей та змінити вибір протягом навчального року Про це повідомила директорка Департамент освіти і науки Києва Олена Фіданян.

Примушення до тієї чи іншої форми навчання в столиці не буде. Батьки самі обиратимуть, як навчатиметься дитина: офлайн, онлайн чи за індивідуальною формою. Змінити форму навчання дитини можна і протягом навчального року.

До нового навчального року в умовах воєнного стану готуються 1252 освітні установи. Більшість шкіл знаходиться в процесі обрання формату навчання. На їхні рішення місто очікує протягом 10 днів.

Усі міські програми, які направлені на безпеку дітей та викладачів, у тому числі облаштування укриттів та забезпечення пожежної безпеки, збережені у повному обсязі. Роботи за цими програмами тривають і будуть завершені вчасно.

До початку навчального року мають бути підготовлені абсолютно всі освітні установи Києва.

За інформацією Департаменту, навантаження на столичні заклади освіти не зменшиться навіть через те, що майже 20% столичних школярів перебуває за кордоном. Частина з них стане учасниками освітнього процесу дистанційно. Окрім того, додатково київські школи приймуть дітей вимушених переселенців.

Лента новостей