День в історії. У дебютному матчі Руслана Ротаня розійшлися миром із бронзовими призерами мундіалю

12.02.2024 12:03

Збірній України 21 рік тому вдалося встояти на виїзді у грі з турецькою національною командою, що знаходилася на підйомі

Руслан Ротань. Фото УАФ

12 лютого

2003 рік — збірна України провела товариський матч проти Туреччини. Взагалі українці мали грати з єгиптянами, але ті не зуміли зібрати свою збірну. Щоб не пропускати дату ФІФА, наша збірна оперативно домовилася з турками — і провела в Ізмірі за величезного ажіотажу контрольний матч із великою кількістю замін проти «свіжих» бронзових призерів недавнього чемпіонату світу.

Класичне протистояння виявилося надзвичайно напруженим. Перемогу могла вирвати кожна команда. Останній шанс мав молодий дебютант нашої збірної, але Руслан Ротань, підхопивши м'яч після авантюрного виходу зі своїх володінь досвідченого Рюшту, не зумів покарати воротаря за помилку. До речі, страж воріт турків відбив шість ударів у площину, тоді як нашим воротарям дісталося по два. У підсумку — бойова нічия — 0:0.

Туреччина — Україна — 0:0

12.02.2003. Ізмір (Туреччина). Стадіон Ататюрк. 40 000 глядачів. Товариський матч. Арбітр: Д. Аттард (Мальта).

Україна: Шовковський (Шутков, 46), Дмитрулін (Скрипник, 71), Старостяк (Радченко, 62), Федоров (Калиниченко, 88), Несмачний, Тимощук (Коновалов, 81), Гусин (Попов, 82), Серебренников (Зубов, 46), Ребров, Воронін (Ротань, 82), Шевченко (Кормільцев, 88).

Тренер: Леонід Буряк.

Лента новостей

Українські інтернет казино