У центральному матчі туру УПЛ команди видали захоплюючий сюжет: гарячі подробиці

29.10.2022 20:48

Шахтар та Олександрія зіграли внічию — 2:2 у 10-му турі української Прем'єр-ліги.

Початок матчу виявився за олександрійцями — Цуріков вже на 5-й хвилині після гарної комбінації з меж кута воротарського зняв павутину з верхнього ближнього кута. Невдовзі Мірошніченко згаяв непоганий момент, а Шахтар відповів голом із офсайду. Наприкінці тайму команди відправилися достроково відпочивати через повітряну тривогу.

А одразу після поновлення гри Шахтар зрівняв рахунок — відзначився Михайліченко після передачі Тейлора. Наприкінці ж другої третини матчу автор гольової передачі вже поставив свою команду у скрутне становище, залишивши поле після другого попередження. Шахтар, втім, і в меншості зумів вийти вперед — Мудрик реалізував вихід віч-на-віч з воротарем.

Та останнє слово все ж залишилося за олександрійцями — після кутового м'яч відскочив до Данченка, і той влучно пробив в дальній кут воріт — 2:2.