Твенте та Зальцбург забили шість голів на двох: відомо, хто став потенційним опонентом Динамо в ЛЧ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
2562
1 голос
Гравці Твенте і Зальцбурга, фото: РБ Зальцбург
Київське Динамо та шотландський Рейнджерс визначають кращого у своїй парі. Тим часом їх у раунді плей-оф відбору уже очікує потенційний суперник.

У першому матчі матчі австрійці приймали суперника на штучному полі стадіону «Ред Булл Арена», де здобули мінімальну перемогу (2:1). Тож на виїзд команда з Зальцбурга їхала аби не програти. Однак, це було лише у теорії.

На ділі саме австрійська команда першою пішла в атаку. Гості відкрили рахунок вже на 17-й хвилині зусиллями Мауріца К’єргора, а потім Доргелес Нене подвоїв перевагу. Все ж втримати перевагу такою не вдалось і ще в першій частині матчу Твенте скоротив відставання.

Після перерви австрійці знову відзначились першими, а нідерландська команда забила двічі у моменті, коли це треба було робити щонайменше три рази.

Енсхеде. Стадіон «Гролс Весте». Ліга чемпіонів. Третій раунд відбору. Матч-відповідь

Твенте – Зальцбург – 3:3

Голи: Хілгерс (43'), Ван Хуренбек (64'), Стейн (87') – К'єргор (17'), Нене (25'), Йео (46')

Нереалізований пенальті: К'єргор (74')