Трубіну не дали зіграти на батьківщині Роналду: матч Бенфіки перервали небесні сили

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
35
1 голос
Вид з трибун стадіону у місті Фуншал. Фото: twitter
Анатолій Трубін вийшов на поле у поєдинку восьмого туру чемпіонату Португалії проти Насьйналя з міста Фуншал, що розташоване на острові Майдейра.

Анатолій Трубін звично потрапив до стартового складу свого клубу, однак старт гри припав на незвичні обставини. Через густий туман поєдинок протривав лише трохи більше дев’яти хвилин.

Після початку матчу туман доповнився, ще й сильним дощем, тож головний арбітр матчу прибрав футболістів у роздягальні. Наради щодо майбутнього гри тривали приблизно годину, але погода не покращилась. Тож поки матч Насьона – Бенфіка зупинено на рахунку 0:0.

Португалія

Прімейра ліга. Восьмий тур

Насьонал – Бенфіка – 0:0*

• Після семи турів Бенфіка посідає третю сходинку чемпіонату Португалії. На рахунку ліссабонців 16 очок;
  • Після матчів збірних вони зіграють на виїзді проти команди Певідем. Матчі пройде 19 жовтня (22.15);
  •  У Лізі чемпіонів лісабонці зіграють вдома проти роттердамського Фейєноорда. Гру заплановано на 23 жовтня (22:00).