Трубін допоміг Бенфіці переграти Црвену Звезду: подробиці матчу Ліги чемпіонів у Белграді

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
40
Радість гравців Бенфіки. Фото: УЄФА
У поєдинку першого туру основного раунду Ліги чемпіонів Бенфіка, кольори якої захищає український воротар Анатолій Трубін, на виїзді переграла Црвену Звезду (2:1).

Слідом за погромом Санта-Клари у Прімейра-лізі Португалії (4:1) Бенфіка здобула впевнену перемогу і в Лізі чемпіонів. Лісабонські «орли», на останньому рубежі яких з перших хвилин грав наш співвітчизник Анатолій Трубін, у Белграді не мали особливих проблем з місцевою Црвеною Звездою.

Вагому заявку на перемогу підопічні Бруну Лаже зробили вже у першому таймі, коли вистрілили голами турецькі легіонери «орлів» Керем Актюркоглу та Оркун Кокджу.

По перерві Бенфіка явно економила сили на матч проти Боавішти (23 вересня) і Црвена Звезда зуміла у самій кінцівці зіпсувати кліншит Трубіну. Засмутив Анатолія своїм точним ударом ангольський півзахисник Мілсон.

Ліга чемпіонів. Основний раунд

Црвена Звезда (Белград, Сербія) – Бенфіка (Лісабон, Португалія) 1:2 (0:2)

Голи: Мілсон, 86 – Актюркоглу, 9, Кокджу, 29.

• У наступному турі Бенфіка вдома прийматиме мадридський Атлетіко (2 жовтня, 22:00), а Црвена Звезда вирушить у гості до міланського Інтера (1 жовтня, 22:00).
  • Анатолій Трубін у цьому сезоні провів за Бенфіку шість поєдинків: п'ять пропущених голів, два поєдинки «на нуль».