День в історії. Третя суха поразка України поспіль

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
427
0 голосів
День в історії. Третя суха поразка України поспіль
павлов-2

29 років тому збірна України під керівництвом Миколи Павлова та Володимира Мунтяна встановила антирекорд

13 вересня

1994 рік — збірна України провела другий контрольний матч в ході турне по Південній Кореї. Після Каннина збірна України відвідала столицю країни Сеул. Часу відновлення було дуже мало. До того ж пробки в мегаполісі були настільки величезні, що, як згадував Микола Павлов, який очолював делегацію нашої національної команди, на шляху до стадіону команда запізнилася на тренування. Довелося проводити заняття просто у парку.

Після мінімальної поразки у першому спарингу (0:1) українська збірна хотіла реваншу. Але перемогли підопічні киянина Анатолія Бишовця, котрі зламали опір гостей уже після перерви. Це була третя суха поразка України поспіль. Оргвисновки пішли — більше не грали за збірну воротар Володимир Савченко та нападник Борис Фінкель. Захисника Олександра Коваля наступного разу викличуть лише через три роки.

Антирекорд тримався 22 роки

До речі, антирекорд із трьома програними поспіль сухими матчами збірна України зуміла повторити лише на Євро-2016. Проте загалом турне слід визнати успішним. «Збірна клубів» без динамівців та легіонерів переглянула низку гравців, які згодом закріпилися у національній команді України. Тандем Микола Павлов—Володимир Мунтян після закінчення турне передав повноваження Йожефу Сабо. Його кандидатуру запропонував Віктор Банніков. Допомагати йому дали згоду… Микола Павлов та Володимир Мунтян.