Тренери збірної України за рік дали зелене світло лише трьом гравцям

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
1226
0 голосів
Тренери збірної України за рік дали зелене світло лише трьом гравцям
Александр Сваток 1

У складі національної збірної України у 2023 році дебютували три футболісти

Олександр Сваток. Фото УАФ

У поточному році синьо-жовті провели дев’ять матчів — вісім у відборі Євро-2024 та один товариський. У цих поєдинках Руслан Ротань і Сергій Ребров дозволили вийти на поле лише трьом новачкам збірної України.

Олександр Сваток

Нинішній капітан Дніпра-1 уперше був викликаний до збірної ще у 2017 році. Проте його дебют відбувся аж у матчі з Англією на Вемблі (0:2). Наразі в активі Сватка п’ять поєдинків за синьо-жовтих, у двох із яких він відіграв по 90 хвилин.

Владислав Ванат

Нападник Динамо своєю результативністю напрацював на дебют у головній команді країни. Почин Ваната в збірній відбувся в товариському матчі з Німеччиною (3:3). Загалом Владислав відіграв п’ять поєдинків за синьо-жовтих.

Єгор Назарина

Дебют футболіста Шахтаря відбувся в номінально домашній зустрічі з Англією (1:1). Пізніше Назарина також вийшов на заміну на виїзді з Мальтою (3:1).

Додамо, що викликалися до національної команди, але поки не дебютували Микита Шевченко, Едуард Сарапій, Денис Мірошніченко, Артем Бондаренко, Назарій Русин, Максим Таловєров, Владислав Дубінчак.

Сергій Ребров має чотирьох обраних у складі збірної України