Тренер Зорі розповів про план на гру з київським Динамо та свої передчуття під час матчу

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
514
0 голосів
Тренер Зорі розповів про план на гру з київським Динамо та свої передчуття під час матчу
ван-леувен-зоря

Головний тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен прокоментував перемогу над київським Динамо (1:0) у матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги.

— У нас був свій план. Показувати свій футбол та більше пресингувати, адже Динамо така команда, що її небезпечно пускати на свою половину поля. Не все вийшло, перший тайм був відносно рівним. В другому таймі ми стояли ближче до своїх воріт, ніж планували, але у нас були декілька гарних атак, які можна було завершувати голом. Що і сталося під кінець поєдинку.

Цей матч дуже цікавий для наших гравців. Завжди намагаємося грати в атакувальний футбол, а особливо прагнемо цього проти топ команд. Сьогодні не було багато можливостей це демонструвати. Але я відчував, що моя команда заб’є сьогодні.

— Зоря набрала серйозних обертів, претендує на перші місця у турнірній таблиці. Скажіть, як ваші молоді гравці справляються з тиском відповідальності. Чи вони не концентруються на таблиці, а виходять і грають на результат?

— Ми на кожну гру дивимося окремо, та підходи до тренувань іноді різні. Я думаю, що сьогодні було помітно, для наших гравців матч був хвилюючим. Але вони швидко подолали стрес та нерви і почали грати на рівні. Також хотів би відзначити, що сьогодні була гідна командна гра, жоден футболіст не зробив менше, ніж треба, все було на рівні, ще раз повторюсь.