Тренер Зорі розповів про план на гру з київським Динамо та свої передчуття під час матчу

21.03.2023 22:04
Категории: Новини

Головний тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен прокоментував перемогу над київським Динамо (1:0) у матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги.

— У нас був свій план. Показувати свій футбол та більше пресингувати, адже Динамо така команда, що її небезпечно пускати на свою половину поля. Не все вийшло, перший тайм був відносно рівним. В другому таймі ми стояли ближче до своїх воріт, ніж планували, але у нас були декілька гарних атак, які можна було завершувати голом. Що і сталося під кінець поєдинку.

Цей матч дуже цікавий для наших гравців. Завжди намагаємося грати в атакувальний футбол, а особливо прагнемо цього проти топ команд. Сьогодні не було багато можливостей це демонструвати. Але я відчував, що моя команда заб’є сьогодні.

— Зоря набрала серйозних обертів, претендує на перші місця у турнірній таблиці. Скажіть, як ваші молоді гравці справляються з тиском відповідальності. Чи вони не концентруються на таблиці, а виходять і грають на результат?

— Ми на кожну гру дивимося окремо, та підходи до тренувань іноді різні. Я думаю, що сьогодні було помітно, для наших гравців матч був хвилюючим. Але вони швидко подолали стрес та нерви і почали грати на рівні. Також хотів би відзначити, що сьогодні була гідна командна гра, жоден футболіст не зробив менше, ніж треба, все було на рівні, ще раз повторюсь.

Лента новостей

Українські інтернет казино