Тренер Вереса Юрій Вірт пояснив, чому його команда грала в авантюрний футбол з київським Динамо

22.11.2022 13:02

Головний тренер Вереса Юрій Вірт прокоментував поразку своєї команди у матчі 14-го туру УПЛ проти київського Динамо (0:1), інформує пресслужба рівненського клубу.

«Насамперед хочу привітати Динамо з перемогою. Був бойовий матч. У першому таймі ми зіграли організовано в обороні і до забитого м'яча кияни практично не мали гольових моментів. Гол ми привезли собі самі. Після невдалого ауту пропустили атаку, і виконання Циганкова вирішило результат матчу.

Після пропущеного м'яча почали грати агресивніше. Почали пресингувати суперника та володіти м'ячем, але реальних гольових моментів у першому таймі не створили. Після перерви нам треба було зрівняти рахунок. Ми мали два моменти для цього. Міг забивати Дахновський, коли він не влучив у ворота.

Ще ми мали стандарт, який не використали. Розуміли, що Динамо мало перевагу, тому почали грати у більш авантюрний футбол. Хотіли зрівняти рахунок та оголювали свій тил. Динамо могло цим скористатися та забити другий м'яч. Але Когут врятував. До своїх футболістів я не маю питань. Вони віддали всі сили. Ми налаштовувалися на гру, чудово розуміючи силу Динамо.

Такому супернику треба забивати. Розраховувати на 0:0 дуже важко. У нас є така проблема — ми не можемо розкривати оборону грандів, і нам важко даються голи. А щодо захисних дій, у мене немає претензій до команди. Ми добре грали в обороні, за винятком останніх хвилин», — зауважив Вірт.