Тренер Валенсії випустив українця Романа Яремчука у ролі джокера: що з цього вийшло

09.12.2023 10:02

Український форвард Роман Яремчук вийшов на заміну в самому кінці матчу чемпіонату Іспанії.

Валенсія Романа Яремчука у 16-му турі в гостях зустрічалася з Хетафе. Українець майже весь матч просидів на лаві запасних і вийшов на поле лише на 90-й хвилині. Арбітр надав в його розпорядження цілих шість доданих хвилин...

Кажани на той час поступалися 0:1 і грали вдев'ятьох. Єдине, що вдалося Яремчуку з партнерами у ці хвилини – зменшити чисельну перевагу суперника, а от відігратися – ні.

Іспанська Ла Ліга. 16 тур

Хетафе – Валенсія – 1:0 (0:0)

Гол: Майораль (87). На 50-й хвилині вилучений Пауліста (В),  на 89-й хвилині вилучений Герра (В), на 90+3-й хвилині вилучений Дуарте (Хетафе).

Жеребкування фіналу Кубку Америки-2024: Бразилії підклали групу смерті, а Аргентині — теплу ванну