Тренер Шахтаря: «З нетерпінням чекаю на сезон, у нас дуже талановита команда»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
532
0 голосів
Тренер Шахтаря: «З нетерпінням чекаю на сезон, у нас дуже талановита команда»
ван-леувен-шахтар

Головний тренер донецького Шахтаря Патрік ван Леувен підбив підсумки збору в Нідерландах

Нещодавно гірники повернулися з Нідерландів в Україну і готуються до старту нового сезону. Головний тренер Патрік ван Леувен оцінив роботу футболістів Шахтаря на закордонному зборі. Слова коуча приводить клубна прес-служба.

— Містере, Шахтар на переможній ноті завершив літні збори. Можете підбити підсумки підготовки команди до сезону?

— Я дуже задоволений зборами, провели чудові три тижні в Нідерландах. Хлопці багато працювали, щодня була цілковита концентрація в тренувальному процесі, аби реалізувати те, чого хочемо. Завжди бесідували з гравцями задля кращої взаємодії між тренерським штабом і футболістами. Отже, усе дуже добре. Крім того, можна побачити покращення порівняно з першими тижнями, коли ми тільки поверталися до гри.

— Що скажете про заключний матч зборів з Утрехтом?

— Радію, що хлопці зіграли саме так, як ми тренувалися останніми днями, що вони намагалися працювати як одна команда. Це найголовніше. Подобається, коли вони все на полі роблять разом. І ми створили багато гольових моментів. Гадаю, у цілому вся група, адже всі брали участь у цій останній грі, добре попрацювала і залишила гарне враження від своїх якостей.

— Наскільки важливою є ця перемога для команди?

— На зборах важливо перемагати і забивати голи, а ми забили чотири м’ячі. Футболістам корисно бачити, що вони можуть забивати з тих моментів, які отримують, що вони створювали багато гольових шансів, особливо в останні 30 хвилин гри. Вони все ще мали велику кількість моментів, хоча й були втомленими від зборів. Тому, вважаю, всі добре себе проявили.

— На полі ми побачили бразильських новачків Невертона та Педріньйо, які нещодавно прибули. Як оцінюєте їхні навички і гру?

— Я радію, що вони долучилися до нас. Це двоє талановитих футболістів. План був дати грати по 30 хвилин Педріньйо на позиції захисника і Невертону, щоб вони разом зіграли так, як ми відпрацьовували останніми тижнями. Вони долучилися до нас лише кілька днів тому, тому їм потрібно трохи більше часу, але я думаю, що вони продемонстрували деякі свої якості під час матчу. Більш тривала співпраця з ними може бути цікавою.

— Деяких гравців ми не побачили ані в заявці, ані на полі. Яка ситуація з травмованими?

— У нас все ще є футболісти з ушкодженнями й ті, хто відновлюється після мікротравм або має інші невеликі проблеми, з ким ми хочемо бути дуже обережними. Але це не впливає на довготривалий процес.

— Дуже цікавляться наші вболівальники тим, що з Тарасом Степаненком?

— Сподіваємося, він швидко повернеться до тренувального процесу. Йому потрібно трохи більше часу, щоб відновитися, але за межами поля він дуже старанно працює, щоб повернутися до команди якнайшвидше.

— А з Мар’яном Шведом?

— Ми чекаємо остаточної відповіді про покращення його стану і те, коли він зможе повернутися до команди. Сподіваюся, отримаємо її за кілька днів.

— Попереду в Шахтаря дуже насичений сезон. Які ваші очікування?

— З нетерпінням чекаю на сезон. Вважаю, це дуже талановита команда, яка має багато різноманітних якостей, аби багато забивати, добре захищатися й демонструвати якісну гру. Сподіваюся, усе стане на свої місця, і ми покажемо чимало гарних матчів уболівальникам Шахтаря для того, врешті-решт, щоб люди з Донбасу отримували позитивні емоції, спостерігаючи за грою своєї команди. Гадаю, у нас буде багато яскравих моментів.

Захисник збірної України виступатиме в головному клубі Хорватії