Тренер Шахтаря: «Ми повернулися в гру, як справді сильна команда»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
352
0 голосів
Тренер Шахтаря: «Ми повернулися в гру, як справді сильна команда»
пушич-шахтар

Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич прокоментував перемогу над луганською Зорею (3:1) у перенесеному матчі 10-го туру УПЛ

«Якщо розглядати перший тайм, ми грали досить добре, контролювали події на полі, за винятком, можливо, того, що недостатньо гостро діяли до нашого першого гола. Але, аналізуючи те, як ми просувалися і будували атаки, як створювали нагоди, та що реалізували, — це було дуже непогано.

Другий тайм ми, звісно, розпочали в тому ж дусі. Суперник намагався грати з дуже щільною обороною і швидкими контратаками, що йому добре вдається, бо має для цього швидкісних футболістів, та навіть цей момент був під нашим контролем. І, на мою думку, ми створили достатню кількість моментів, щоб вирішити долю цього поєдинку набагато раніше епізоду, коли пропустили гол, який став результатом переходу з нашого стандарту. Цього не мало б статися — поганий момент, але так стається. І це був єдиний епізод, коли ми могли сказати: добре, нам слід діяти набагато краще.

Водночас, ми продовжували грати та повернулися в гру, як справді сильна команда. Намагалися знайти шляхи до воріт, що нелегко, коли суперник грає дуже низько, і, зрештою, забили два гарні голи й мали ще кілька непоганих нагод. Те, як ми грали, та енергія, яку ми показали, те, як відреагували після рахунку 1:1, — це була гарна робота з нашого боку. Я дуже пишаюся своєю командою та цією реакцією. Тому, якщо розглядати всю гру, вважаю, ми заслужили цю перемогу», — наводить слова Маріно Пушича офіційний сайт Шахтаря.

В Шахтарі зробили гучну заяву щодо переходу Судакова до європейського топ-клубу: все вирішиться вже цього літа