Тренер Металіста: «Шкода людей, які люблять клуб»

26.05.2023 16:02
Категории: Новини

Виконувач обов’язків головного тренера харківського Металіста Периця Огненович прокоментував поразку від криворізького Кривбасу (0:2), після якої в команди практично не лишилося шансів на збереження прописки в УПЛ. Слова сербського спеціаліста приводить офіційний сайт червоно-білих.

Фото fcmetalist.com.ua

Як вам сьогоднішній поєдинок?

— Ви самі все бачили. Просто наша команда черговий матч провела не на тому рівні, який потрібен, якщо ви хочете грати в УПЛ. Що тут сказати… Певно, Металіст зараз не може забирати потрібні очки. Шкода людей, які люблять Металіст.

Натомість, що ви можете сказати про Кривбас?

— Звісно, кидається в очі, що тут є висока індивідуальна майстерність. Сьогодні ця команда зіграла так, ніби цей матч і не потрібно було вигравати — завдяки якості футболістів результат і так неодмінно докладеться. Чесно, я побачив хорошу команду.

Чи вплинули погодні умови на гру Металіста, і як ви можете оцінити загалом перший і другий тайми?

— Ледь не кожен матч для нас починається з того, що суперник забиває в наші ворота. Після цього нам дуже важко зібратись. Сьогодні до першого пропущеного гола гра була доволі рівною. А вже після 0:1 усе почало йти не так, як треба.

Чи на достатньому рівні зараз перебуває фінансування ФК Металіст? Говорять, є певні проблеми в клубі, які впливають на моральний аспект...

— Це питання не до мене, вибачте. Я можу поговорити з вами суто про гру.

Українська Прем’єр-ліга. Харківський Металіст стоїть на краю прірви: що відбувається

Лента новостей

Українські інтернет казино