Тренер МанСіті Хосеп Гвардіола зізнався, що Ерлінґ Голанд його вже лякає

03.10.2022 20:01

Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над Манчестер Юнайтед (6:3) у 8-му турі англійської Прем'єр-ліги.

«Ми дуже добре зіграли в першому таймі. Забили чотири голи, а могли ще більше. Після перерви було складніше.

Цифри Ерлінґа Голанда говорять самі за себе. Ми завжди намагаємося допомогти йому адаптуватися до нашої команди.

Це неймовірне відчуття, що Ерлінґ завжди такий голодний і хоче змагатися. Цифри лякають, чесно кажучи (після учорашнього хет-трику норвежець має в своєму активі 14 голів у восьми матчах АПЛ та ще три асисти!).

Він бачить, як 10 гравців бігають без м’яча, докладаючи зусиль один за одного, тому він хоче забивати. Вони візуалізують це, вони це бачать», — сказав Гвардіола для Sky Sports.