Тренер Дніпра-1 розповів про вагу перемоги над Вересом і шанси у боротьбі з Шахтарем за чемпіонство

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
536
0 голосів
Тренер Дніпра-1 розповів про вагу перемоги над Вересом і шанси у боротьбі з Шахтарем за чемпіонство
кучер-аек-1-min

Головний тренер СК Дніпро-1 Олександр Кучер прокоментував підсумки переможного гостьового матчу 18 туру УПЛ проти рівненського Вересу (1:0) на післяматчевій пресконференції.

— Ми забили швидкий гол і звичайно, що Вересу потрібно було відіграватися, тому вони йшли вперед, а ми чекали свій шанс на контратаці, щоб забити другий м’яч і усе остаточно вирішити. Моменти у нас були, але не було вирішального удару. Ну, а швидкий гол нам потрібен був, адже після нього легше грати, а нам ця перемога була дуже потрібна, щоб набути впевненості, оскільки останнім часом у нас були нічиї і поразки. Так що це для нас дуже важлива перемога і сподіваюся, що вона додасть хлопцям впевненості у подальшому і вони покращать свою гру.

— Шахтар вилетів з єврокубків. Чи буде їм від цього легше боротися у чемпіонаті?

— Важко сказати, чи буде від цього легше. Думаю, не можна так зараз казати, а будемо дивитися по ходу сезону. Ми теж хотіли довше грати у єврокубках і розраховували на це. Звісно, що у таких турнірах хочеться проходити далі і довше затримуватися. Ну, а те, що вилетіли – це футбол. Ми, зі свого боку, будемо працювати далі, щоб проходити у єврокубках дальше.

— На матчі у Рівному були вболівальники. Як ви взагалі вважаєте, чи варто їх зараз допускати на трибуни?

— Звичайно, що мені дуже подобається, коли є вболівальники на трибунах, адже це підганяє хлопців, дає стимул їм грати і вони більше віддаються. Звісно, що легше грати, коли є вболівальники і хочеться, щоб вони повернулися на трибуни. Тут зробили гарний стадіон і звичайно треба, щоб люди сюди ходили — це буде краще і для футболу в цілому, і безпосередньо для футболістів.