Тренер Дніпра-1 Олександр Кучер заявив про історичність моменту, але осад все рівно залишився

05.06.2023 19:24
Категории: Новини

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер прокоментував підсумки заключного матчу сезону, в якому спортклубівці переграли Кривбас (1:0) і здобули срібні нагороди чемпіонату України.

— Найголовніше, що весь рік ми прагнули грати, перемагати і добиватися позитивного результату. Це те, що ми зробили за цей рік, а головне, що дали інтригу у чемпіонаті. Нас почали вже поважати і це було видно по останніх матчах, що хлопців з їх грою суперники вже починають боятися. Звичайно, що нам у сьогоднішньому матчі потрібна була тільки перемога, котру ми і здобули. Це історична подія і для клубу, і для всіх хлопців, для їх сімей та вболівальників, котрі нас підтримували весь цей рік. Хочу всім подякувати за все це, що ми зробили разом.

— Якщо б вам сказали перед початком чемпіонату, коли ви тільки очолили колектив, що команда стане другою, то це було б на вашу думку добре?

— Якби були першими, то було б краще (посміхається), Але, якщо покласти руку на серце, то і друге місце — це теж велика подія. Я тут не буду лукавити. Ще раз хочу усіх привітати з нашою перемогою — штаб, персонал, керівництво клубу. Ця перемога була дуже важливою.

Лента новостей

Українські інтернет казино