Тренер Дніпра-1 Олександр Кучер розповів, хто в його команді працюватиме без вихідних

22.01.2023 13:02
Категории: Новини

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер після спарингу проти Пюніка (3:1) підвів підсумки першого етапу підготовки, що пройшов у Туреччині. Про це повідомляє клубна пресслужба.

— У нас продуктивні вийшли збори. Все сподобалося. Хлопці багато працювали, так що зібрали багато інформації, яку треба буде проаналізувати. Гарні спаринги у нас були проти команд, котрі є лідерами своїх чемпіонатів. Робили це для того, щоб подивитися чого нам не вистачає, які у нас помилки, щоб краще зігратися і дивитися вперед.

— З чотирьох матчів, мабуть, особливо відрізнявся поєдинок, що відбувся проти Ракува (1:3), адже ця команда вже готова до виступів у своєму чемпіонаті?

— Ні, у нас усі ігри були однакові. Всі суперники серед лідерів своїх чемпіонатів і ми хотіли побільше подібних поєдинків провести, щоб зараз можна було побачити усі ті помилки, котрі потрібно виправляти і їх не було б у сезоні.

— Багато новачків на зборах, серед них вже двоє офіційно поповнили склад команди. Як вони виглядали на цьому зборі?

— Хлопці приїхали і вони тільки втягуються у наш колектив і роботу. Вони лише три дні з командою і їм ще важко, адже вони знаходяться на різних стадіях підготовки. Зараз у нас перший збір підійшов до кінця, але новачки і далі будуть працювати без вихідних, оскільки їм потрібно ще набирати і набирати.

— Ну, а другий етап підготовку вже буде планомірною підготовкою до відновлення участі команди у Лізі Конференцій?

— Звичайно, будемо готуватися, але не тільки до Ліги Конференцій, адже у нас ще і чемпіонат. Нам треба усе встигнути зробити, тому що часу не так багато залишається і треба ще багато працювати.

Лента новостей

Українські інтернет казино