Тренер Дніпра-1 Олександр Кучер не вважає результат матчу проти Минаю сенсацією: що відбувається

14.08.2023 13:03

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер на післяматчевій пресконференції прокоментував підсумки матчу 3-го туру УПЛ проти Минаю (1:1).

«Ми розуміли, що гратимемо проти суперника, який буде добре захищатися, закриватися і використовувати контратаки і стандарти. Так воно і вийшло, — цитує Кучера клубна пресслужба. — У першому таймі у нас були моменти, і якщо б тоді забили, то може далі й було б легше.

У другому таймі одразу було вилучення і хлопці залишились вдесятьох, але хочу віддати їм належне — вони непогано грали і прагнули забити гол. Хотіли перемогти і це було видно, але фарт був не на нашому боці. Ми могли знову і першими забити, але свій гол на контратаці забив Минай. Добре, що у цій ситуації хлопці не опустили руки, зрівняли рахунок, а потім могли забити і ще в кінцівці зустрічі. 1:1, мабуть, закономірний результат.

Звичайно, важко, адже у нас довгі переїзди. Зараз ми поверталися і 16 годин їхали на автобусі після матчу. Звісно, що хлопцям важко, але будемо відновлюватися і готуватися до наступних ігор. Це футбол і такі наші реалії зараз».