Тренер Дніпра-1 Оександр Кучер залишився задоволеним тезками

12.09.2022 13:01

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер на післяматчевій пресконференції прокоментував переможний матч проти Металіста 1925 (3:0).

«Гра мені сподобалася. Ми контролювали хід матчу. У першому таймі не вистачало забитого голу, щоб команда суперника розкрилася, і тоді б у нас було більше вільних зон і моментів ще до перерви. Але ми і так повинні були забивати.

У другому таймі ми нарешті відкрили рахунок, Металіст 1925 почав відкриватися, внаслідок чого ми забили і другий, і третій голи. Задоволений, що нарешті забили обидва Артеми. До цього вони створювали багато моментів, але відзначити їм не вдавалося. Звичайно, ми дуже раді, адже здобули заслужену наша перемогу», — цитує Кучера офіційний сайт Дніпра-1