Тренер Дніпра-1 Кучер після поразки від Ворскли зірвався: дісталося системі VAR і українським арбітрам

24.05.2023 20:03
Категории: Новини

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер прокоментував перебіг подій сьогоднішнього матчу 28-го туру УПЛ проти полтавської Ворскли (1:2).

«Звичайно, що зараз хлопці засмучені, адже вони грали і віддавалися, показували дуже гарний футбол сьогодні, але одного забитого м’яча нам не вистачило.  Ну, а по пенальті: спочатку в одному епізоді VAR сказав, що є порушення правил, а в іншому моменті VAR каже, що гри рукою немає у штрафному майданчику…

Отже, де пенальті, де ні — нічого не розумію. Пам’ятаю, що Ворскла з кимось грала, закінчили 2:2, і там теж комусь з суперників у руку м’яч влучив, так там пенальті призначили. Ну, а за нас чомусь таких пенальті не ставлять, до того ж це вже не у перший раз, — цитує Кучера клубна прес-служба.  — У нас з Кривбасом така ж рука була, коли ми 1:2 програли, і тоді не поставили пенальті у ворота криворіжців. Тобто, комусь призначають такі 11-метрові, а нам - чомусь ні. Може, треба на один VAR  поставити зверху ще один додатковий?

Фото УПЛ

Як вони трактують правила — незрозуміло. Але я розумію, за що Сватку жовту картку дали: там наш аут, він про це арбітру каже і отримує четверту жовту картку, щоб пропустити гру з Шахтарем. Ось це зрозумілі речі, котрі трапляються у нашому футболі. І ось так виходить, що хлопці весь рік працювали, здобували перемоги, і так за одну гру все зламати… Так навіщо тоді грати? Може взагалі не треба?»

Лента новостей

Українські інтернет казино