«Треба було реалізовувати свої моменти»: Бущан – про матч із Зальцбургом у Лізі чемпіонів

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
61
1 голос
Георгій Бущан. Фото: Google
Георгія Бущана важко звинувачувати у поразці Динамо в грі проти Зальцбурга (0:2). Однак, після поєдинку в Любліні саме голкіпер став одним із тих, хто висловився про програний матч.

Після гри у кваліфікації Ліги чемпіонів воротар збірної України та київського Динамо Георгій Бущан дав коментар офіційному сайту клубу та пояснив, що саме не вийшло у його команди. На думку голкіпера, проблем декілька.

«Гра була рівною, просто треба було реалізовувати свої моменти, але не пощастило. Але команда грала до кінця, і я думаю, що в нас ще будуть шанси зіграти в Австрії якомога краще.

Було присутнє певне хвилювання, але й суперник добре пресингував. Зокрема, в першому таймі нам не завжди вдавалося вийти з-під пресингу, були й мої помилки. У другому таймі налагодили нашу гру, але трохи не пощастило», – говорить Бущан.

Нагадаємо, що в соцмережах вболівальники критикували багатьох футболістів Динамо. Не був задоволеним і Олександр Шовковський.