Тарас Степаненко: «У нас багато гравців, які виступали в матчах такого рівня»

19.11.2023 18:13

Захисник збірної України Тарас Степаненко поділився своїми очікуваннями від  поєдинку з Італією у відборі Євро-2024

Фото УАФ

– Минулими вихідні ми бачили, що наші гравці у топ-лігах Європи у дуже хорошій формі. Чи відчувається цей позитив на зборі?

– Завжди приємно, коли наші хлопці здобувають перемоги. Ми слідкуємо за ними і поздоровляємо з такими активними діями у атаці та й у обороні. Для них це дуже важливо ментально й психологічно. Коли ти забиваєш гол, а твоя команда виграє, особливо в топ-чемпіонатах, це дуже круто і додає тобі впевненості. 

– Цей матч вирішальний у відборі Євро-2024. Чи відчуваєте ви тиск і як не перегоріти і через мандраж не припускатияс помилок на полі? Що, взагалі, на душі перед матчем?

– У нас багато гравців, які виступали у матчах такого рівня. Ментально всі готові, у команді гарна атмосфера. Ми не можемо сказати, що цей матч апогей чогось. Ці більше підкреслюють ЗМІ. Але цей процес, робота протягом сезону призвела до того, що кожний попередній поєдинок дав нам можливість завтра грати цей вирішальний з Італією. Ментально, кожен матч у відборі був вирішальним. Тому завтра просто ще один поєдинок на нашому шляху до Євро. Тому просто має бути більше концентрації та впевненості у своїх силах. 

– Ви пропустили попередній матч із Мальтою? Чи не вплине це на вашу завтрашню гру?

– Все нормально. Мали тренування, мали товариський матч, у якому в кожного був свій час. Хтось зіграв більше, хтось менше. Проблем немає.

Нагадаємо, матч відбору Євро-2024 між збірними України й Італії відбудеться 20 листопада в німецькому Леверкузені на стадіоні БайАрена (початок – о 21:45 за київським часом).

Українець Андрій Шевченко потрапив до топ-списку найкращих нападників 90-х років минулого століття

Лента новостей

Українські інтернет казино