Тарас Степаненко: «Пам'ятаю свої відчуття перед першим матчем у Лізі чемпіонів…»

06.09.2022 11:32
Категории: Новини

Півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко поділився очікуваннями від поєдинку з Лейпцигом

Фото shakhtar.com

Сьогодні о 22.00 гірники стартують у груповому етапі Ліги чемпіонів виїзним матчем із Лейпцигом. Напередодні зустрічі з німцями на прес-конференції разом з Ігорем Йовічевичем виступив Тарас Степаненко. Слова хавбека Шахтаря приводить офіційний сайт клубу.

— Ігор Йовічевіч сказав, ви переглядали матчі Лейпцига. Які висновки можна зробити та які сильні сторони суперника відзначити?

— Так, дивилися, зокрема з Айнтрахтом. Лейпциг — якісна німецька команда з потужними гравцями, які демонструють швидкий, вертикальний футбол. У них швидкі нападники, і ми маємо бути уважними й готовими до цього. Ми багато грали з німецькими клубами, і можу сказати, що з ними важко, проте ми мали й маємо гарні результати в тих поєдинках. Намагатимемось продемонструвати гарний футбол і здобути результат.

— Як настрій у молодих партнерів по команді, яким тільки належить дебютувати в Лізі чемпіонів? Можливо, давали якісь настанови?

— Я нічого нікому не говорив. Пам'ятаю свої відчуття перед першим матчем у Лізі чемпіонів, я дуже хвилювався, але єдине, що я почув перед грою: ти готовий. Вони готові, Містер теж готовий, я впевнений, тож важливо, щоб вони виходили, показували те, що можуть наразі, і просто насолоджувались атмосферою, рівнем та повними трибунами. Гадаю, вони мають усе: талант, працездатність і потенціал, аби грати в гарний футбол та домагатися результату.

— Як можливо тренуватися й грати у футбол в умовах війни?

— Це для нас також уперше. Складно описати свої почуття під час тренувань у Києві, однак день у день ми підходимо до тренувань за таких умов узагалі без проблем. На тренуванні ти повинен бути готовим до того, що почуєш звуки тривоги, і тоді слід іти до укриття. Але щодня ти пишаєшся своєю країною. Я тренуюсь і роблю все, що в моїх силах, для своєї країни. Таким є наш шлях, таким є наш дух, ми маємо це подолати.

Володимир Пятенко: «Перемога у Лейпцигу? Це сенсація для нинішнього Шахтаря»

Лента новостей

Українські інтернет казино