Такого беззубого Динамо бачити не доводилося давно

13.10.2022 21:41
Категории: Топ Новини

Для Динамо номінально домашній матч (польський Краків) проти французького Ренна мав дати відповідь на запитання, чи зможуть підопічні Мірчі Луческу претендувати на вихід із групи Ліги Європи. Нагадаємо, що після трьох турів кияни зазнали трьох поразок, тому український колектив влаштовувала лише перемога.

У першому таймі комусь із суперників віддати перевагу було складно, проте за небезпечними моментами французи таки перевершили киян.

А вже дебют другої половини гри виявився для шанувальників Динамо шоком. На 48-й хвилині після подачі кутового Сирота загубив Ву, і той безперешкодно послав м'яч повз Нещерета. 0:1. Такий розвиток подій явно не входив до планів киян. Ось тільки створити нерозв'язні завдання для суперника команда Мірчі Луческу не спромоглася. Більше того, такого беззубого Динамо бачити не доводилося давно… Соромно.