«Такий собі baby-face із зайвими кілограмами»: колишній гравець збірної України пригадав, як кепкував з легенди Барселони

02.06.2023 13:04
Категории: Новини

Експівзахисник збірної України та Гронінгена Євген Левченко поділився спогадами про зоряного екснападника Барселони і Ліверпуля Луїса Суареса, з яким він виступав у нідерландському клубі.

Фото з архиву КОМАНДИ1

«Коли він приїхав, ми над ним трохи сміялися — він був пухкенький, такий собі baby-face із зайвими кілограмами. Суарес тоді не говорив ні голландською, ні англійською, а я у той момент якраз вивчав іспанську, і мені було цікаво з ним її практикувати».

Також Левченко в розмові з УФ згадав, як Суарес не любив відпрацьовувати в обороні і на нього доводилося через це кричати.

«У нас із ним була напогана зв'язка: він грав зліва на фланзі, а я — лівого центрального півзахисника. Луїс ніколи не залишався на своєму фланзі, бігав усіма зонами нападу, і ніколи не повертався назад.

Пам'ятаю, як кричав на нього: Luis atrás, Luis atrás (іспанською — Луїс, назад), але він був такий собі шибайголова».

Після відходу з Гронінгена Суарес виступав за Аякс, Ліверпуль і Барселону, де став справжньою легендою, провівши за синьо-гранатових 283 матчі і забивши 195 голів. Нині Суарес виступає за бразильський Греміо.

Лента новостей

Українські інтернет казино