«Святкувань поки що не буде»: словацькі ЗМІ відреагували на перемогу України над їх збірною на Євро-2024

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
125
2 голоси
Словацькі журналісти відреагували на поразку своєї національної збірної у матчі другого туру групового етапу Євро-2024 від України. Реакція представників ЗМІ була досить стриманою.

Жодного хейту. Наші колеги зі Словаччини дуже виважено і навіть дещо спокійно відреагували на поразку команди Франческо Кальцони від України (1:2).

«Збірна» провела оперативний моніторинг провідних словацьких спортивних ресурсів, відібравши найцікавіше з-поміж написаного.

Teraz.sk

«Шранц відзначився у другій грі поспіль і став першим словацьким гравцем, який забив більше одного м'яча на чемпіонаті Європи. Однак саме українці святкували перемогу».

Sport.aktuality

«Святкувань поки що не буде. Словаки лідирували над Україною, але в підсумку не взяли жодного очка. Вели 1:0 після першого тайму завдяки голу Івана Шранца, але не змогли встигнути за активністю суперника перерви.

Незважаючи на кілька змін у складі, словаки не змогли увійти в ритм, тоді як українці грали більш наступально. Не змогли забити ще раз до кінця матчу і таким чином не змогли здобути бодай очко».

Sportnet

«Словаччині не вистачило другого голу Шранца, щоб відігратися, а українці продемонстрували характер».