Специ по чемпіонах: Дніпро-1 провів черговий спаринг

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
483
1Довбык

Заключним суперником дніпрян на першому етапі турецьких зборів став діючий чемпіон Вірменії єреванський Пюнік, який пішов на зимову перерву у своєму чемпіонаті на третьому місці.

У першому таймі перевага дніпрян не була очевидною, на відміну від другого тайму (після перерви на полі залишилися лише Піхальонок та Довбик). Утім, обидві 45-хвилинки підопічні Кучера виграли з однаковою різницею. У підсумку - 3:1, і це друга перемога дніпрян на зборах - у першій звитязі вони здолали чемпіона Узбекістану.

Другий збір Дніпро-1 розпочне 25 січня.

Контрольний матч

Дніпро-1 (Україна) — Пюнік (Єреван, Вірменія) — 3:1 (1:0)

Голи: Довбик (34, 87), Назаренко (63) — Карабальо (79).

Дніпро-1 (перший тайм): Юрчук, Хайнер, Сваток, Порох, Амаш, Танковський, Рубчинський, Піхальонок, Підлепенець, Клименчук, Довбик.

Дніпро-1: (другий тайм): Костик, Сарапій, Логінов, Гомес, Пасіч, Когут, Бабенко, Піхальонок, Назаренко, Танчик, Довбик.