Спалаху активності після пропущеного м`яча Руху вистачило для звитяги

06.11.2022 17:13
Фото upl.ua

У Львові виясняли стосунки команди, що ведуть боротьбу за виживання. І хоча суперники раніше не зустрічалися, часу на розвідку вони не витрачали. Але оскільки діяли неспішно, до того ж, часто помилялися, то до гострих моментів біля воріт справа не доходила. В першому таймі запам`ятався хіба що момент на 29-й хвилині, коли після передачі Соломона пробивав Таллес, проте в площину не влучив.

Відразу після перерви гості додали обертів і були винагороджені. На 48-й хвилині Волошин гарматним пострілом під поперечку змусив капітулювати воротаря Руху Паньківа. Ця невдача змусила львів`ян активізуватися і невдовзі у колотнечі біля воріт гостей Слюсар проштовхнув м`яча до сітки — 1:1. Оборона Кривбасу нагадувала прохідний двір, чим й скористався Сапуга, котрий з близької відстані вразив ціль! Лише  після вилучення Сапуги гості перехопили ініціативу, але врятуватися від поразки не змогли.

Прем`єр ліга. 11 тур

Рух — Кривбас — 2:1

Голи: Слюсар (53), Сапуга (57) — Волошин (48).

Рух: Паньків, Слюсар, Довгий, Дідик, Роман, Лях, Таллес (Федорчук, 78), Сапуга, Климчук, Соломон Отабор (Карабін, 85), Альваренга (Бойчук, 66).

Кривбас: Сарнавський, Якимець (Понєдєльнік, 46), Ловріч, Стецьков, Дібанго, Капіч, Хомченовський, Задерака (Mикитишин, 67), Татарков (Устименко, 67), Дебелко, Волошин (Банада, 88).

Попереджені: Сапуга (11), Роман (69), Лях (83) — Дебелко (71), Стецьков (90). На 77-й хвилині вилучено Сапугу (повторне попередження).