«Сотні сердець б’ються в унісон»: Шахтар представив ігрову форму на сезон 2024/25

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
46
0 голосів
«Сотні сердець б’ються в унісон»: Шахтар представив ігрову форму на сезон 2024/25
У п’ятницю, 5 липня, було презентовано усі три комплекти форми донецького Шахтаря на сезон 2024/25. І якщо перші два сюрпризів не принесли, то останній – так.

Як повідомляє пресслужба донецького клубу, представлення ігрової форми відбулось у співпраці клубу та компанії PUMA з якою «гірники» працюють з 2020 року.  

На наступний сезон готово три комплекти форми. Домашня та виїзна форма, виконані у традиційних кольорах клубу, а третя – в національних кольорах.

Відео презентації нової форми дивіться доступно ТУТ.

«Момент, коли вперше відчуваєш, як сотні сердець б’ються в унісон. Емоції, які неможливо передати словами. Ми росли, і футбол ріс із нами. Але любов до команди залишилася незмінною.

Це історія про тих, хто пройшов із клубом кожен етап, кожен злет і падіння. Про тих, хто став невід’ємною частиною історії ФК Шахтар. Про справжніх футбольних фанів», – написала пресслужба клубу в соцмережах.

Придбати оновлену форму можна з п’ятого липня в магазині ФК Шахтар shop.shakhtar.com, у мережі фірмових магазинів PUMA та на офіційному сайті ua.puma.com, а також у магазинах офіційних партнерів PUMA «Мегаспорт» та «Інтерспорт».

  • Шахтар у сезоні 23/24 оформив «золотий дубль», вигравши УПЛ та Кубок України;
  • В новій кампанії донеччани гратимуть у Лізі чемпіонів.