Скандал вокруг Украины и россии перед жеребьевкой Евро-2024: официальное сообщение УАФ

15.09.2022 09:01
Категории: Новини

Президент Украинской ассоциации футбола и член Исполкома УЕФА Андрей Павелко заявил, что наша организация прикладывает максимальные усилия для того, чтобы национальная сборная русни не была допущена УЕФА к жеребьевке отборочного турнира чемпионата Европы 2024 года. Об этом сообщает сайт УАФ.

«Ми докладаємо зусиль на рівні УЄФА, ціль яких — щоб росія не брала участі в жеребкуванні відбору Євро-2024, яке має пройти 9 жовтня у Франкфурті-на-Майні. Сам, турнір, нагадаю, пройде з 14 червня по 14 липня 2024 року в Німеччині. Країна-агресор не може бути представлена у змаганнях, де беруть участь збірні країн, які, на відміну від рф, поважають суверенітет, територіальну цілісність інших держав! Країна, яка в XXI столітті на очах у всього світу вбиває невинних жінок, дітей і людей похилого віку, прагне знищити — фізично і ментально — цілий народ — наш народ, має отримати на міжнародній арені повну ізоляцію, в тому числі у футболі! Поки не припинить чинити свої злочини і не компенсує завдані збитки!», — наголосив президент Української асоціації футболу та член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Напомним, что после начала полномасштабного вторжения московитов в Украину ФИФА и УЕФА отстранили все клубы и сборные эрефии от участия в соревнованиях под их эгидой.

Лента новостей