Скачати Паріматч на комп'ютер

06.05.2021 03:33
Категории: Новости

Одним із способів доступу до ставок є використання спеціального софту. Для комп'ютерів і ноутбуків під управління операційної системи Windows розробляються додатки, що дозволяють не задіяти браузер для ставок, а в разі блокування інтернет-ресурсів букмекера надають прямий і надійний доступ до сайту. Скачати Пари Матч на ПК можна за декілька хвилин. Зробити можна це на офіційному сайті БК.

Додаток Паріматч для ПК БК

Клієнти української версії букмекера скачати Паріматч на комп'ютер не зможуть, оскільки подібної програми у легального букмекера немає, що підтвердила служба підтримки. На питання про перспективи появи зазначеного софта представники букмекера повідомили, що на даний момент компанія не веде розробок в даному напрямі, зосередивши свої зусилля на оптимізації і поліпшення браузерної версії сайту.

Як встановити Паріматч на ПК

Відкриваємо папку Завантаження (за замовчуванням туди викачуються файли) і запускаємо ParimatchBetClient.exe. Підтверджуємо своє рішення, далі послідовно відкриваються вікна, де можна змінити каталог установки програми, назва програми в меню Пуск, поставити прапорець створення ярлика на робочому столі. Решта опцій завантаження встановлюються автоматично. Інсталяція займає кілька секунд. Після завершення процесу установник пропонує запустити додаток. Також ви можете зареєструватися в додатку https://gorilla.in.ua/uk/obzor/registratsiya#bonusi-pri-re-strats-v-par-match. Зробити це можно як на сайті, так і в додатку.

Функціонал і особливості програми для комп'ютера

Додаток ПК версія Паріматч є практично точною копією сайту. Це стосується як зовнішнього вигляду і розташування основних елементів навігації для переміщення між розділами, так і тих можливостей, які букмекер надає бетторам для гри:

— Реєстрація, верифікація клієнтів. При авторизації гравці використовують логін і пароль з веб-версії сайту.

— Висновок парі з передматчевій лінії і в лайв.

— Грошові операції з рахунком.

— Отримання допомоги від техпідтримки.

— Корисні функції; продаж парі (кешаут), швидка ставка (дозволяє укладати парі в один клік), інфографіка та відеотрансляції в хорошій якості при позитивному балансі (доступний повний екран).

— Ставки на віртуальний спорт; спортивні симулятори.

— Доступні розважальні сервіси; казино, покер, онлайн-ігри (можливий перегляд віртуальних протистоянь).

На жаль, популярного у гравців тоталізатора, в додатку, як і на інтернет-версії сайту, немає.

Висновок

Клієнтським додатком для Windows букмекерська контора Паріматч не володіє. У доцільності використання даного програмного забезпечення легальними компаніями є сумніви. У той же час для офшорної версії це актуально, і така програма у неї є.

Лента новостей