Шулянський — забиває, Олександрія — перемагає

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
325
Алекс-1925

Через повітряну тривогу поєдинок Олександрія — Металіст 1925 розпочався з понад годинною затримкою. Для містян слобожанці — зручний опонент, хоча їхній останній поєдинок в УПЛ завершився результативною нічиєю — 3:3.

В першому таймі суперництво точилося на зустрічних курсах. На 38-й хвилині господарі вийшли вперед після того, як Шулянський проштовхнув м`яч до сітки в колотнечі біля воріт. До речі, відзначився Артем і в попередньому турі — з Кривбасом.

Після перерви містяни впевнено відбили всі наскоки гостей і відсвяткували другу звитягу поспіль.