Шовковський здобув ювілейну перемогу на чолі Динамо: деталі звитяги киян над Зорею

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3477
4 голоси
В атаці Андрій Ярмоленко (праворуч). Фото: УПЛ
У поєдинку шостого туру Української Прем’єр-ліги Динамо переграло луганську Зорю (2:0) та піднялося на другу сходинку у чемпіонських перегонах.
  • Динамо зіграло 500-й «сухий» матч в УПЛ.
  • Безнічийна серія Динамо продовжується в УПЛ 13 ігор: 12 перемог та поразка.
  • Динамо під керівництвом Олександра Шовковського здобуло 30-ту перемогу у всіх турнірах.

Майже за всіма ключовими статистичними показниками, ударами у бік воріт та кутовими насамперед, Динамо у першому таймі Зорю переважало, але ні кияни, ні луганці бодай на гол та бодай на один удар у площину так і не напрацювали. Єдину реальну нагоду забити змарнував лідер біло-синіх Андрій Ярмоленко, який замість сітки воріт поцілив у штангу.

Як потрібно реалізовувати моменти вже по перерві Ярмоленку показав капітан біло-синіх Віталій Буяльський, який чітко замкнув передачу-цукерочку від Костянтина Вівчаренка.

▶️  Відео голу Віталія Буяльського дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А подвоїв перевагу киян півзахисник Максим Брагару, який вперше забив у біло-синій футболці.

▶️  Відео голу Максима Брагару дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

6-й тур

Зоря – Динамо 0:2 (0:0)

Голи: Буяльський, 67, Брагару, 78.

• Після шести турів Зоря та Динамо розташувалися на шостій (дев’ять очок) та другій (12 балів) позиціях у турнірній таблиці УПЛ відповідно.
  • У наступному турі команда Младена Бартуловича на виїзді зіграє проти Колоса. Поєдинок у Ковалівці заплановано на 23 вересня. Початок гри о 15:30.
  • Динамо в турі номер сім вдома прийматиме львівський Рух. Матч відбудеться 21 вересня і розпочнеться о 18:00.
  • Також на наступному тижні, 18 вересня, команда Олександра Шовковського зіграє відкладений поєдинок четвертого туру проти полтавської Ворскли. Гра у Києві розпочнеться о 18:00.