Що відбувається: захисник збірної Ірану побив рекорд легендарного Франческо Тотті

27.11.2022 18:02
Категории: Новини ЧC-2022

Рузбех Чешмі став автором найпізнішого переможного голу в основний час матчів у фінальних турнірах чемпіонатів світу. Вирішальний м'яч у поєдинку з Уельсом (2:0) він забив на 8-й компенсованій хвилині зустрічі.

Відтак захисник іранської збірної на три хвилини перевершив колишній рекорд мундіалей, встановлений італійцем Франческо Тотті на ЧС-2006, який з пенальті відзначився в поєдинку проти Австралії на 90+5-й хвилині (1:0).

До речі, це вже другий рекорд іранських футболістів у Катарі. У першому турі групового раунду Мехді Таремі, вразивши з пенальті ворота англійців на 90+13-й хвилині, став автором найпізнішого голу світових першостей (без урахування екстратаймів).