Що робити, коли ваш близький йде на війну: поради родичам та бійцям (фото)

22.04.2022 09:01
Категории: Новини

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій розповіли, як зібрати свого родича на війну й дали дуже корисні поради.

«Кількість українців, бажаючих зі зброєю у руках захищати Батьківщину, продовжує зростати, — йдеться в повідомленні міністерства. — Отже, ваша близька людина стає до лав захисників. Благословляйте його й запам’ятайте ключові правила. Вони допоможуть у критичній ситуації й йому, і вам.

Перше. Слід мати якнайбільше інформації:

— про те, в яку військову частину потрапив боєць і в який її підрозділ;

— прізвище безпосереднього командира та його номер телефону;

— два-три номери телефонів побратимів вашого близького;

— знати місцезнаходження близької людини.

Щоб покращити надійність і безпечність такої комунікаційної складової, вам обом варто скачати на телефони месенджер Signal й за першої нагоди вояк має відписатись, де перебуває (назву н. п., або який найближчий).

1. Боєць повинен мати жетон з вибитим на ньому прізвищем.

2. Добре військовому підписувати і свій одягз даними на внутрішній стороні.

3. Порадьте вашому чоловіку/сину/брату вивчити напам'ять номер телефону когось з рідних.І коли він отямиться після поранення у шпиталі, то зможе зателефонувати навіть з будь-якого телефону, що буде у доспупі.

4. Важливо на війні триматися поруч із досвідченими бійцями,просто умудреними життям людьми – вони можуть знайти оптимальний вихід зі складної ситуації.

5. Воїну треба бути запасливим– окрім додаткових набоїв, слід пам’ятати про аптечку, засоби гігієни, шматочок чогось калорійного на перекус, коли немає змоги повноцінно поїсти, трохи води, і не втрачати надії та здорового глузду в будь-якій ситуації.

6. Правило виживання: на війні і навіть у в полоні виживає не найрозумніший і не найсильніший, а той, хто може пристосуватися до ситуації і швидко та правильно оцінює нові обставини. Найбільші шанси в того, хто має швидку реакцію та здатний ухвалювати нестандартні рішення.

7. Головне правило: не панікуйте, не обривайте телефони, якщо з бійцем якийсь час немає зв'язку, все буде добре!».

Лента новостей