Ще один українець у Бенфіці: португальський гранд намагається підписати підопічного Ротаня

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
838
0 голосів
Ще один українець у Бенфіці: португальський гранд намагається підписати підопічного Ротаня
Слюбик

За інформацією джерела, лісабонський клуб розпочав перемовини щодо трансферу захисника Руха та олімпійської збірної України Богдана Слюбика.

Sport.ua повідомляє, що у Лісабоні дуже задоволені трансфером Анатолія Трубіна, тому продовжують слідкувати за українським ринком. Керівництво вважає, що Слюбик здатен прогресувати та у майбутньому стати фінансовим активом клубу.

Наразі існує кілька варіантів переходу 20-річного українця. За одним зі сценаріїв частина прав на захисника залишиться у львів’ян, а футболіст проведе наступний сезон у поточному клубі. Проте, ймовірний також і сценарій з повноцінним переходом гравця під час майбутнього трансферного вікна. Сума потенційної угоди коливається від 5 до 10 млн євро.

Посередником у переговорному процесі виступає агент Олег Смалійчук.

У поточному сезоні в активі Богдана Слюбика чотири голи у 29 іграх. Нещодавно футболіст потрапив у топ-100 номінантів на премію Golden Boy-2024. За версією індексу Golden Boy Football Benchmark українець посідає у списку претендентів 67 місце.

Головний тренер збірної України U23 Руслан Ротань включив Богдана Слюбика у заявку на міжнародний турнір «Tournoi Maurice Revello», який відбудеться на початку червня у Франції. Ці змагання стануть складовою підготовки збірної до паризької Олімпіади.